Оголошено конкурс на заміщення вакансій!

E-mail Друк PDF

Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом у партнерстві з МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує конкурс на заміщення посад в Центрі з Моніторингу та оцінки, який буде створено при Українському центрі профілактики та боротьби зі СНІДом:

«Фахівець з епідеміологічних досліджень Національного Центру МіО»,

«Начальник Центру Моніторингу і Оцінки»,

«Заступник Начальника Центру Моніторингу і Оцінки  /фахівець з соціологічних досліджень»,

«Фахівець з моніторингу медичних програм Національного Центру МіО»,

«Адміністративний Асистент Центру»

«Фахівець з розвитку регіональної системи МіО».

 

Детальніше щодо вакансій можна дізнатися із вкладок, які наведені нижче.

 

 

Засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції /СНІДу відбудеться 28 травня о 10.00 год.

E-mail Друк PDF

28 травня 2009 року о 10.00 в приміщенні залу Колегії МОЗ України (м. Київ, вул. Грушевського, 7) відбудеться чергове засідання Національної ради. До порядку дня засідання внесено наступні питання

1. Про результати підготовки та обговорення консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на 9 Раунд по компоненту «туберкульоз».
2. Щодо процедури обрання субреципієнтів гранту Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією 9 Раунду по компоненту «туберкульоз».

3. Затвердження консолідованої Заявки від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на 9 Раунд по компоненту «туберкульоз». Про затвердження Положення про Узгоджувальну групу з питань впровадження проекту, що фінансується за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у 9 раунді по компоненту «туберкульоз».

4. Заключний звіт “Комплексна зовнішня оцінка національних заходів з протидії СНІДу в Україні”

 

 

 

Національна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу розгляне звіт незалежних експертів щодо національних заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

E-mail Друк PDF

Наприкінці 2007 року на замовлення Національної ради 30 незалежних експертів здійснили комплексну оцінку заходів, які впроваджуються в Україні у відповідь на поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу. Попередні результати оцінки були представлені у липні 2008 року та враховані у проекті Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 роки.

На наступному засіданні Національної ради буде розглянуто остаточний звіт експертів.

Висновки та рекомендації звіту важливо врахувати як на національному, так і на регіональному рівнях, всім гілкам влади в Україні, а також неурядовим організаціям, які працюють у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні.

Ознайомитися із повним текстом зовнішньої оцінки ви можете за наступними ссилками (будь ласка, копіюйте ссилки, вони неактивні для простого переходу):Комплексна зовнішня оцінка українська мова - http://www.yousendit.com/download/MnFqV28xeWFPSHgzZUE9PQ


Комплексна зовнішня оцінка  англійська мова - http://www.yousendit.com/download/MnFqV282U1BtMEozZUE9PQ

 

 

 

УВАГА!!! Закликаємо до участі у конкурсі!

E-mail Друк PDF

Шановні колеги!

 Інформуємо вас, що ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» оголосила відкритий конкурс проектів в рамках виконання проекту «Підтримка профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування та догляду для найуразливіших груп населення України» за підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією (ГФСТМ) за ціллю 2 «Розширення комплексного догляду і лікування для ЛЖВ та забезпечення рівноцінного доступу до послуг для СІН та представників інших уразливих груп», ціллю 3 «Розширення доступу до комплексних послуг консультування з метою формування прихильності, психологічної і соціальної підтримки та догляду для ЛЖВ» та ціллю 4 «Створення сприятливого середовища для довгострокової та ефективної відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні».

 Проекти будуть фінансуватися 11 місяців з 1 серпня 2009 року по 30 червня 2010 року.

 Кінцевий термін прийому проектних заявок – 4 червня 2009 року. Реєстрація проектних заявок завершується о 17.00.

 Більш детальну інформацію про конкурси Ви можете знайти у доданому файлі або на сайті Мережі

http://network.org.ua/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=912&Itemid= .

Закликаємо керівників передусім  державного сектору звернути особливу увагу на види діяльності 6.10.1 - технічна допомога медичним закладам, які надають або планують надавати АРТ поза межами обласних центрів профілактики і боротьби зі СНІД та 8.2.3 - Технічне оснащення кабінетів контрольованого лікування ТБ у ВІЛ-інфікованих пацієнтів. Отримання гранту на даний вид діяльності дозволить отримати додаткові позабюджетні кошти для створення 6 кабінетів АРТ та 6 кабінетів ДОТ.

 

 


 

 

17 травня 2009 року відбулася акція "ЗУПИНИ ВІДЛІК", присвячена Всесвітньому Дню пам'яті людей, які померли від СНІДу

E-mail Друк PDF
17 травня 2009 року біля пам'ятника «Червона стрічка» відбулася акція "Зупини відлік" , під час якої було встановлено лічильник, що показує  цифру 544 505 українців, яким може бути поставлено діагноз ВІЛ-інфекція станом на 17 травня 2009 року. Відлік на екрані лічильника збільшується на 1 одиницю кожні 7 хвилин, оскільки в Україні кожні 7 хвилин реєструється ще 1 випадок інфікування ВІЛ.
Разом з тим, Комітет з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам закликає неурядові організації під час організації та проведення подібних акцій використовувати дані офіційної статистики щодо ВІЛ-інфікованих громадян в Україні або наводити дані експертів ВООЗ щодо оціночної кількості людей, які живуть з ВІЛ (близько 440 тис осіб) або 1,63% населення.
 Багато разів ми збиралися разом, щоб вшанувати пам’ять тих, кого з нами вже немає. В цьому році вперше, вшановуючи пам'ять людей, які померли від СНІДу біля пам'ятника «Червона стрічка», виступали виключно публічні персони, які виражають суспільну думку - відомі естрадні виконавці, спортсмени, журналісти, благодійники, модельєри, телеведучі висловили своє ставлення до масштабу епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Дуже важливо, щоб відомі українці на особистому прикладі постійно демонстрували, що жити серед ВІЛ-позитивних людей,  спілкуватися, дружити, допомагати – це абсолютно безпечно.
Детальніше...
 


Сторінка 1 з 7

Електронна пошта

[email protected]

[email protected]

[email protected]

 

Телефон для довідок

8 (044)  221-32-96
8 (044)  221-32-93
8 (044)  221-32-94 
                        8 (044)  221-32-95
             факс: 8  (044) 253-83-86
                      
 
АДРЕСА
Україна, м. Київ
вул. Грушевського 7